Pronájem lodí

 • Krajánek 670

  Krajánek 670

  POPIS: Větší typ lodi Krajánek 670, který navíc nabízí prostornější kajutu, vnitřní kormidelnu, a především větší opalovací palubu na přídi. Domovským přístavem lodě je přehrada Orlík – Kemp Popelíky. LOĎ URČENA PRO: 2 – 3 osoby + 1 dítě. ROZMĚRY: 6,7 x 2,5 m VYBAVENÍ: Kuchyňský kout s vařičem,Autolednice,Tři lůžka + přistýlku,Elektrické osvětlení,Chemické WC,Zásuvka automobilového typu,USB port na dobíjení malé elektroniky.
  Číst dále
 • Navis Hausbot

  Navis Hausbot

  POPIS: Ve své kategorii plavidel nabízí hausbót nezvykle velké rozměry venkovní paluby o celkové ploše 15 m2. Ubytování je ve dvou kajutách, kde se na třech dvojlůžkách vyspí pohodlně 6 osob. Domovským přístavem lodě je kemp Popelíky na Orlíku. LOĎ URČENA PRO:4 až 6 osob. ROZMĚRY: 8,7 x 2,8 m. VYBAVENÍ: 4x lůžko + 2x přistýlka, Kuchyňský kout s vařičem, Tekoucí užitková voda, Autolednice, Elektrické osvětlení, Chemické WC, Zásuvka automobilového typu, USB port na dobíjení malé elektroniky.
  Číst dále
 • Krajánek 600

  Krajánek 600

  POPIS: Větší typ lodi Krajánek 600, který navíc nabízí prostornější kajutu, vnitřní kormidelnu, a především větší opalovací palubu na přídi. Domovským přístavem lodě je přehrada Orlík – Kemp Popelíky. LOĎ URČENA PRO: 2 – 3 osoby + 1 dítě. ROZMĚRY: 6,7 x 2,5 m VYBAVENÍ: Kuchyňský kout s vařičem,Autolednice,Tři lůžka + přistýlku,Elektrické osvětlení,Chemické WC,Zásuvka automobilového typu,USB port na dobíjení malé elektroniky.
  Číst dále
 • Krajánek 672

  Krajánek 672

  POPIS: Větší typ lodi Krajánek 672, který navíc nabízí prostornější kajutu, vnitřní kormidelnu, a především větší opalovací palubu na přídi. Domovským přístavem lodě je přehrada Orlík – Kemp Popelíky. LOĎ URČENA PRO: 2 – 3 osoby + 1 dítě. ROZMĚRY: 6,7 x 2,5 m VYBAVENÍ: Kuchyňský kout s vařičem,Autolednice,Tři lůžka + přistýlku,Elektrické osvětlení,Chemické WC,Zásuvka automobilového typu,USB port na dobíjení malé elektroniky.
  Číst dále